پیرسیک
فلافل

لشکرآباد، بازار فلافل اهواز

محله لشکرآباد اهواز در سال‌های اخیر به حدی معروف شده که بدون اغراق به یکی از جاذبه‌های گردشگری خوزستان و اهواز تبدیل شده است. در واقع نام این محله با فلافل گره خورده است. هرکس به اهواز می‌رود حتما باید از این محله و فلافل فروشی‌های بیشمارش نیز دیدن کند؛ فلافل فروشی‌هایی که در کنار این غذا، غذاهای عربی دیگری همچون کبه، سمبوسه و … نیز دارند و همه به صورت سلف سرویس به فروش می‌رسد. همین سلف سرویس بودن این غذا هم باعث جذابیت بیش از پیش موضوع شده است. وقتی آنها را در کنار انتخاب تعداد بیشماری ترشی، سالاد و افزودنی برای ساندویچ می‌گذارید می‌بینید این غذا نه تنها خیلی بیشتر از قیمتش می‌ارزد بلکه با ظاهری جذاب و رنگارنگ که به خود می گیرد، نشان می‌دهد هیچ چیز از غذاهای رستوران‌ها کم ندارد.

شیرینی

البته خوب است بدانید فلافل و غذاهای عربی تنها جذابیت محله لشکرآباد نیست؛ شیرینی‌های عربی و لذیذ عربی هم در این منطقه جای خود را دارند و نباید فرصت چشیدن طمع آنها را از دست داد. در کنار همه این موارد البته از چای و قهوه عربی که در دله مخصوص تهیه می‌شود نباید غافل شد.

اگر قصد سر زدن به محله لشکر آباد اهواز و خوردن این غذا را دارید نباید نگران زمان رفتن به آنجا باشید زیرا در هر ساعتی از روز یا شب به آنجا مراجعه کنید دست خالی برنمی‌گردید و فلافل سلف سرویس آماده سرو است.

آدرس بازار فلافل اهواز: فلکه دانشگاه شهید چمران اهواز، خیابان لشکرآباد

اضافه کردن نظر

شبکه‌های اجتماعی