پیرسیک
بازار لوازم خانگی هندیجان

بازار هندیجان مکانی برای خرید ارزان لوازم خانگی

شهر هندیجان در کنار جاذبه های گردشگری دریایی، اسکله صیادی هندیجان و ساحل بحرکان، بازارهای بسیارجذابی نیز دارد که توجه هر گردشگری را به خود جذب می کند؛ بازار هندیجان همچون سایر بازارهای خوزستان به ارزان تر بودن کالاهایشان معروفند. یکی از معروف ترین بازارهای هندیجان، بازار لوازم خانگی این شهر است؛ تقریبا کسی در خوزستان نیست که نداند برای خرید لوازم خانگی ارزان تر از بازار باید سری به بازار هندیجان بزند. نزدیکی به دریا در این شهر، همچون سایر شهرهای مرزی باعث شده تا اقلام با قیمت کمتر به فروش برسند؛ به طوری که تفاوت قیمت به خصوص در کالاهای بزرگ و گران به چشم می خورد.

در بازار هندیجان لوازم خانگی از کوچک و بزرگ، یخچال و فریزر، ماشین لباس شویی، تلویزیون، کولر و … همه چیز را از هر برندی میتوان با قیمت هایی کمتر و البته بدون گارانتی پیدا کرد. تنها کافی است چند مغازه را پشت سر بگذارید و سراغ کالای مورد نظرتان را بگیرید. لوازم خانگی کوچک نیز در همین بازار با قیمتی مناسب پیدا می شوند. در لوازم خانگی آشپزخانه معمولا دست تان به اندازه لوازم خانگی بزرگ باز نیست و برندها و وسیله ها کمی محدودترند اما این بدان معنی نیست که خبری از برندهای معروف نباشد. فیلیپس، کنوود، دلونگی، مولینکس و … همه در کنار برندهای کمتر شناخته شده به چشم می خورد. اما اگر دنبال وسایل خانگی خاص و کمتر شناخته شده هستید شانس کمی برای پیدا کردن آن در این بازار دارید.

بازار لوازم خانگی برقی در هندیجان

در میان مغازه های لوازم خانگی در بازار این شهر، چند مغازه فروش اجناس خوراکی نیز به چشم می خورد و شما می توانید انواع مختلف خوردنی ها و نوشیدنی های خارجی را در آنها پیدا کنید. ن آآن ردآن در این بازار هرچند مغازه های فروش اجناس خوراکی در هندیجان به اندازه آبادان یا دیلم (در استان بوشهر) نیست اما تقریبا بیشتر اجناس در آنها دیده می‌شود.

 

کانال تلگرام گردشگری پیرسیک

اضافه کردن نظر

شبکه‌های اجتماعی