پیرسیک
اقامتگاه ها و هتل های اهواز

اقامتگاه ها و هتل های اهواز

پاییز و زمستان بهترین فصل برای سفر به استان های گرمسیر جنوبی و جنوب غربی از جمله خوزستان است؛ مناطقی از ایران که در فصول سرد سال، آب و هوایی بهاری و بسیار دل انگیز دارند و پذیرای میهمانانی از سراسر ایران و جهان هستند. اگر شما هم قصد سفر نوروزی و یا زمستانی به خوزستان دارید باید بدانید که برای سفر به خوزستان باید حتما از قبل، اقدام به رزرو هتل یا اقامتگاه کنید. با ما همراه سوید تا لیستی از بهترین اقامت گاه ها و هتل های اهواز را به شما معرفی کنیم.

هتل پارس اهواز

هتل ۴ ستاره پارس اهواز که پیشتر با نام هتل فجر اهواز شناخته می‌شد یکی از بهترین هتل‌های شهر به شمار می‌رود که خدمات کاملی به مسافران ارائه می‌دهد. این هتل در نزدیکی ساحل کارون قرار گرفته و نه تنها منظره زیبایی از رودخانه کارون و پل سفید را به مسافران ارائه می دهد بلکه تردد به این مناطق را نیز بسیار راحت کرده است. نزدیکی به مرکز شهر از دیگر مزایای اقامت در هتل پارس اهواز است. اگر برای تعطیلات قصد اقامت در هتل پارس را دارید حتما زودتر اقدام کنید.

آدرس هتل پارس: اهواز میدان شهدا خیابان عابدی هتل پارس

شماره تلفن هتل پارس: ۰۶۱-۳۲۲۲۰۰۹۱

هتل بوستان اهواز

هتل ۴ ستاره بوستان اهواز در بلوار گلستان و منازل سازمانی آب و برق خوزستان قرار گرفته است. خدمات هتل مطلوب و اتاق ها شرایط بسیار خوبی دارند. فاصله هتل با مرکز شهر زیاد است اما تردد با وسایل نقلیه تا مرکز شهر آسان است.

آدرس هتل بوستان اهواز: اهواز گلستان منازل سازمانی آب و برق هتل بوستان

تلفن هتل بوستان اهواز: ۰۶۱-۳۳۳۴۳۰۳۰

هتل اکسین اهواز

اگرچه هتل اکسین اهواز ۳ ستاره است اما خدمات و اتاق های آن دست کمی از هتل های ۴ ستاره ندارد؛ چیزی که البته در قیمت اتاق های هتل نیز به خوبی به چشم می خورد. این هتل در منطقه کوی ملت قرار گرفته و دسترسی آن به مناطق زیتون کارمندی و مراکز خرید و رستوران های این منطقه مناسب است.

آدرس هتل اکسین اهواز: کوی ملت، خیابان یکم اقبال، هتل اکسین اهواز

تلفن هتل اکسین اهواز: ۰۶۱۳۴۴۷۴۷۲۲

هتل نادری اهواز

هتل نادری اهواز نخستین هتل از گروه هتلهای نادری است که در سال ۱۳۴۲ توسط حسن نادری ساخته شده است. این هتل در مرکز شهر و بافت قدیمی قرار گرفته و همین موضوع هم گشت و گذار در شهر را برای گردشگران بسیار آسان می‌کند.

آدرس هتل نادری اهواز: خیابان امام خمینی شرقی، بین ادهم و گندمی

تلفن هتل نادری اهواز: ۰۶۱-۳۲۲۱۳۰۸۱-۳ / ۰۶۱-۳۲۲۲۵۷۵۷

برای دریافت اطلاعات کامل به وبسایت هتل نادری مراجعه کنید.

هتل آپارتمان هدیه اهواز

هتل پرشیا اهواز

اضافه کردن نظر

شبکه‌های اجتماعی